Veerandfinaalis mängisid noored Nõo sulgpalliklubi kasvandikud Inglismaa paari Sarah Walker ja Chloe Birch vastu. Birch on selle aasta Inglismaa meistrivõistluste teine üksikmängus ja kolmas paarismängus.

Esimeses geimis oli algus võrdne, kuid peale 11-10 intervalli läksid kogenenumad inglannad oma teed ja võitsid geimi 21-12. Teises geimis olid Kuuba ja Rüütel paari punktiga pidevalt tagaajaja rollis, kuid ei andnud alla. Nad viigistasid seisu 18-18 ning mängu lõpp kujunes pikaks ja tasavägiseks. Eestlannadel oli kasutada ka üks geimpall, mida paraku võidupunktiks realiseerida ei õnnestunud ning vastased suutsid lõpuks neljandalt matšpallilt võita mängu 21-12, 25-23.

Järgmisena võistlevad Kuuba ja Rüütel kategooria võrra kõrgemal turniiril aprilli alguses Soomes ja aprilli lõpus oma esimestel Euroopa meistrivõistlustel Prantsusmaal, kuhu kvalifitseerus 32 parimat Euroopa paari.