Calvi Network BC Milano mängis eile alagrupi esimese kohtumise Tšehhi klubi BK 1973 DELTACAR Benatky nad Jizerou vastu. Itaalia klubi võitis tšehhe 3:2.

Esimese punkti klubile tõi Helina Rüütel, kes mängis segapaarismängu koos klubikaaslase Wisnu Putroga. Üheskoos võideti Tšehhi klubi esindav segapaar Denisa Šikalova – Anatoliy Yartsev kolmes geimis, tulemusega 21-15; 16-21; 21-13.

Võistkond jätkas võidulainel, kui raskest üksikmängust tõi punkti oma võistkonnale Kristin Kuuba, kes mängis tugeva venelanna Elizaveta Tarasovaga 3 geimi. Eestlanna hoidis kolmandas geimis pead külmana ning võitis kogu kohtumise 18-21; 21-16; 21-12.

Kolmanda ja otsustava punkti tõid koduklubile Kristin Kuuba ja Helina Rüütel koos, kui naispaarismängus võideti Elizaveta Tarasova – Katerina Zuzakova kindlalt kahes geimis, tulemusega 16-21; 17-21.

Täna, Eesti aja järgi kell 17:00 seisab ees järgmine alagrupi kohtumine Portugaliga. Kristin Kuuba sõnul peaks tänane vastane olema pisut nõrgem kui Tšehhi klubi. „Siiski lähme 100% pingutama ja võitu koju tooma,“ sõnab Kuuba.