Saar alistas veerandfinaalis prantslanna Marie Batomene 21-18, 21-16. Poolfinaalis on tema vastaseks kuuenda paigutusega tugev venelanna Anastassia Tšervjakova.

Paarismängus edenesid kindlate võitudega poolfinaali turniiril esimese paigutust omavad Kuuba ja Rüütel. Veerandfinaalis alistasid nad leedulannad Vytaute Fomkinaite ja Gabija Narvilaite 21-14, 21-15. Poolfinaalis ootab ees vastasseis neljanda paigutusega Taani paari Emilie Juul Moller ja Cecilie Sentowiga.

Paarismängudes jõudis veerandfinaali koguni neli Eesti paari. Naispaarismängus lisaks Kuuba – Rüütlile ka Kertu Margus ja Laura Tomband, kes jäid veerandfinaalis alla prantslannadele Vimala Heriau ja Margot Lambert. Meespaarismängus olid poolfinaali pääsule kõige lähemal Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner, kes pidid pikas ja võitluslikus kohtumises tunnistama kolmes geimis 13-21, 21-16, 18-21 Portugali paari Bernardo Atilano ja Ricardo Silva paremust. Veerandfinaali jõudsid ka Heiko Zoober ja Mikk Järveoja.