Võistluse TOP-5 reitinguga mängijad olid Vladimir Onistšuk (FIDE reiting 2739), Gadir Guseinov Aserbaidžaanist (2684), Aleksandr Moissejenko Ukrainast (2684), Jevgeni Aleksejev Venemaalt (2675) ja Daniel Fridman Saksamaalt (2662). Kokku osales turniiril 12 suurmeistrit.

Võistluse võitis esimesest asetust omanud Vladimir Onistšuk Ukrainast 10,5 punktiga 11st. Sama mees mängis aastaid tagasi noorena Tallinnas kaasa ka Paul Kerese mälestusturniiril klassikalises males, kus püüdis täita suurmeistrinormi, kuid tookordne turniir ei olnud talle nii edukas.

Teise koha saavutas Aleksandr Moissejenko 9 punktiga ning mõneti üllatuslikult teenis kolmanda koha 8,5 punktiga meie rahvusvaheline meister Andrei Šiškov. Temast tahapoole jäid suurmeistrid Maksim Turov, Jevgeni Romanov, Nikita Meskovs ja Daniel Fridman, kes koos WIM Dinara Dordzhievaga jagasid 8 punktiga 4.-8. kohta.

Reedel toimunud 88 osalejaga välkturniiri võitis suurmeister Gadir Guseinov Aserbaidžaanist 8 punktiga 9st. Teiseks tuli Maksim Turov Venemaalt 7,5 punktiga ning 3.-4. kohta jagasid võrdselt 7 punktiga Ottomar Ladva ja Kirill Tšukavin.