Tolmoffi ilusast võidust hoolimata kaotas ta koduklubi Vendsyssel Vaerlose klubile Taani kõrgliiga veerandfinaalis 2:7.

Raul Musta klubi Odense pääses samuti veerandfinaali ja kohtus Team Skaelskor-Slagelsega. Viimase koosseisus saavutas Tolmoff eelmisel hooajal kolmanda koha.

Must mängis esimeses veerandfinaalkohtumises taanlase Kim Bruuniga (maailma edetabeli 106. reket), kuid pidi tunnistama vastase 8:21, 21:19, 21:18 paremust.

Teises veerandfinaalmatšis ootas Musta maailma edetabeli 26. koha omanik Hans-Kristian Vittinghus, kuid kahe veerandfinaali kokkuvõttes saavutas Team Skaelskor-Slagelse Odense ees võiduks vajaliku 7:3 eduseisu ning Musta kohtumine jäi mängimata.

Hooaja kokkuvõttes turniiritabelis jäi Musta ja Tolmoffi klubidele kuues ja seitsmes koht.