Esimeses ringis sai Tolmoff võidu kohaliku mängija, maailma edetabelis 100. kohal oleva Ebru Yazgani üle 21:18, 21:8.

Teises ringis oli eestlanna vastane maailma edetabelis 51. kohal asuv ja turniiril neljanda paigutusega Petya Nedelcheva Bulgaariast. Tolmoff, kelle hetke maailma edetabeli positsioon on 90., tegi suurepärase mängu ning võitis kolmes geimis 13:21, 21:13, 21:17. Tolmoffile oli see esimene kord, kui õnnestus pikaaegne konkurent ja maailma edetabelis ka esikümnesse kuulunud Nedelcheva alistada. Nende varasem omavaheliste kohtumiste seis oli 5:0 bulgaarlanna kasuks.

Veerandfinaalis mängib Tolmoff maailma 57. reketi Sabrina Jaquet (Šveits) vastu.

Tolmoffil tuleb Rio olümpiapileti lunastamiseks tõusta kevadeks maailma edetabelis 70. koha piirimaile.