Kalevipoegade tähelend Soome ragbiliigas jätkubKalevipoegade tähelend Soome ragbiliigas jätkub
Marko Turnunen

Sel hooajal põhjanaabrite liigasse sisenenud ragbiklubi Tallinna Kalev saadab jätkuvalt edu. Möödunud nädalavahetusel saavutati järjekorras juba kolmas võit kui Myllypuro staadionil seljatati Helsinki Warriors võiduga 36:17. Olles võitnud kolm mängu kolmest, juhib Tallinna Kalev praeguseks Soome 1. divisjoni tabelit 15 punktiga.

Kalevi peatreener Chris Wallace’i sõnul tulid soomlased platsile enesekindlalt olles oma võidus veendunud. „Enesekindlus ja tugev surve ehmatasid meid ära ning muutsid mängupildi esimesel poolajal küllaltki kaootiliseks. Teiseks poolajaks rahunesime siiski maha, mängisime oma mängu ning sealt tulid ka try’d ja võit,“ ütleb Wallace. „Hetkeseisuga juhime me divisjoni olles võitnud kõik mängud – selle nimel oleme ka pingutanud. Hea on seegi, et tegelikult on meil veel endiselt nii palju arenguruumi ja potentsiaali,“ lisas Wallace.

Kuigi Soome divisjonis tuleb suvepaus, siis Kalevi poistel treeningud jätkuvad – valmistutakse Eesti olümpiaragbi turniiriks. Wallace’i sõnul aitab mängupildilt intensiivsemaks olümpiaragbiks valmistumine meestel saavutada veelgi parem vorm ja vastupidavus, millega suve teises pooles juba Espoo vastu mängima minna.

Seniste mängude tulemused Soome I Divisjonis:

Tallinn Kalev vs Turku Eagles and Swans – 61:17

Tampere Rugby Club vs Tallinn Kalev – 31:33

Tallinn Kalev vs Helsinki Warriors Rugby Club – 36:17

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare