Tänane põhisõit — 145 cm kõrguste takistustega parkuur Kohimo auhindadele sõideti kaheosalisena: peale esimene osa puhtalt läbimist võis ratsanik jätkata kohe ka teise osa läbimist.

Beletskile järgnes Matthias Granzow Saksamaalt hobusel Antik, kolmas oli Läti sportlane Andis Varna hobusel Grand Libero ja Rein Pill A Big Boy’l tuli neljandaks. 33 starti tulnud võistluspaarist läbisid esimese osa puhtalt 17.

Tänase kergema raskusastme parkuuri 135 cm kõrgustel takistustel Cramo auhindadele võitis Leedu esindaja Benas Gutkauskas hobusel Lucille, teise koha saavutas Hanno Ellermanni treener Peter Geerink Hollandist hobusel Abrigate ja kolmanda Ivo Ots Eestist hobusel My Lady’s Yasmine.

Hommikul olid taas võistlustules ka noorsportlased, kes läbisid 135 cm kõrguste takistustega üheosalise kiirusparkuuri. Parim oli Leedu sportlane Matas Petraitis Bolerol, teine ja kolmas koht kuulusid Soome noortele ratsasportlastele Anna Julia Kontiole Rio Nuovel ja Minna Haikarainenile Little Fairil.