Saar, kes asub maailma edetabelis 188. kohal, pidi võistlust alustama kvalifikatsiooni ringidest, kus ta kahe võiduga pääses põhiturniirile. Põhivõistluse esimeses kohtumises sai ta jagu Martina Repiskast Slovakkiast 18:21, 21:14, 21:13 ja teises ringis alistas maailma edetabelis 159. kohal asuva Gayle Mahulette Hollandist samuti kolmes geimis 18:21, 22:20, 21:19.

Sellega tagas Saar endale esmakordselt nii tugeva tasemega turniiril pääsu veerandfinaali. Tänane veerandfinaali vastane on võistlustel kolmanda paigutusega Linda Zetchiri Bulgaariast (maailma edetabelis 38.) Kati Tolmoff võitis esimeses kohtumises kindlalt lätlanna Ieva Pope 21:9, 21:12. Kuid pidi teises ringis vastamisi minema tugeva Saksmaa esindaja Olga Kononiga. Maailma edetabeli 44. Konon võitis Tolmoffi 21:14, 21:13.

Võistlustel kolmandat paigutust omanud Raul Must sai kaotuse esimeses ringis, kui jäi alla maailma edetabelis 105. kohal olevale taanlasele Kim Bruunile 21:15, 21:16.