Karikaid jagati 17 erinevas kategoorias ja võisteldi kulturismis, klassikalises kulturismis, fitnessis, body-fitnessis, bikiinifitnessis, rannafitnessis (meeste physique’s), naiste physique’s ja athletic-fitnessis.

Salme Kultuurikeskus oli aegsasti täis nii ärevuses sportlaseid kui põnevil pealtvaatajaid. Lisaks selle hooaja parimate võistluskehade nägemisele said pöidlahoidjad kostitust Fitshop.ee messiboksist ning jagati ka head paremat Reval-Spordi ja Audentes Fitnessi poolt. Tegevust ja põnevust jätkus terveks päevaks.

Fitness naisjuunioride kategoorias võidutses Endla Vaher. Hõbe läks sel korral Johanna Londile.

Athletic-fitness noorte kategooria parim on Kristian Singh klubist Fitlife.

Athletic-fitness juunioride kategooria kuldkarika viis koju Kristjan Pals. Meeste kategooria võidukad olid Ants Varblane ja Allan Nikopensius.

Kulturismi noormeeste kuldmedali vääriliseks valiti Kimberi klubi sportlane Allan Rasva, teise koha sai Kristo Maasik.

Sama ala juunioride paremus oli järgmine: 1.koht spartalane Rainer Palm, 2.koht Siim Kelner, 3.koht Holger Saare.

Body-fitness juunioride kategooria kuldne karikas läks Maija-Liisa Marjapuule. Naiste kategoorias oli parimaks taas Darola Kruusik, teise koha vääriliseks valiti Anastasija Žerdetskaja, pronks läks Reele Viirmaale.

Physique naiste kategoorias võidutses Esta Pilt.

Suvise ilmaga sobiliku rannafitness juunioride kategooria parimaks valiti Nikita Dvorkin, Siim Rässa rannakeha vääris hõbedast karikat ning pronksi vääriliseks osutus seekord Hendrik Ovir.

Meeste rannafitness kategooria parimad olid kulla võitnud Holger Maiväli ning hõbedamees Danel Schvalbe.

Noorte ja juunioride absoluutseteks parimaks valiti 30. Eesti katikavõistlustel Salme kultuurikeskuses Rainer Palm.

Meeste kulturismi paremus oli järgnev: Raigo Kuusnõmm 1. koht, Andrei Abrossimov 2. koht, Harri Indus 3. koht.

Klassikalise kulturismi meeste kategoorias sai kulla Janar Rückenberg. Suuruselt teise karika selles kategoorias viis koju Raigo Kuusnõmm. Pronkskarika sai endale vastne Tallinna meister Kristjan-Johannes Konsap.

Kulturismi ja klassikalise kulturismi absoluutsed parimad olid TÜASK klubis treeniv Janar Rückenberg ja spartalased Raigo ja Rain Kuusnõmm.

Bikiinifitness juunioride kategoorias ilutsesid esikolmikus Heddi Priivits, Anastasia Dvorkina ja Janika Aavamägi.

Naiste bikiinifitnessi lühemas kategoorias (-163cm) premeeriti kuldkarikaga Kristina Aleksejevat Reval Spordist. Hõbekarika viis koju Regina Krukovskaja ja pronksi sai ka sel aastal Tatjana Kreit Reval Spordist.

Bikiinifitnessi pikkuskategoorias kuni 169cm võitis esikoha Ellen Parik. Eesti karikavõistlustel bikiinifitnessi hõbeda pälvis Olga Mordas ja pronksile tuli Maris Moks.

Bikiinifitness naised +169 kategoorias viis esikoha karika endaga kaasa Reet Reimets. Hõbeda sai Kristina Nuut ja kolmandana sai kohta parimate seas nautida Jekaterina Kern.

Bikiinifitnessi absoluutne parim oli Reet Reimets. Parimate hulka pääsesid ka Kristina Aleksejeva ja Ellen Parik.

Klubide arvestuseks tuli parimaks SK Reval Sport. Parima veterani tiitlit kaitses eelmise aasta parim Esta Pilt ja parima vabakava auhinna sai endale Janar Rückenberg. Uustulnukate seast valiti parimaks suurepärast võistlusvormi näidanud Nikita Dvorkin.