Avapäeval tuli alustuseks läbida 37 km maastikuratast ja joosta raskel rajal 28 km. Erakordseks tegi jooksuetapi ka see, et läbiti nelja koobast, millest pikimad olid maapõues mitme kilomeetrit pikkused. Päeva viimase alana tuli laskuda kõiega 120 meetrit kaljult.

Eestlased läbisid raja ajaga 6:10.26, mis andis 27 võistkonna hulgas kümnenda koha. Võitnud Prantsusmaa tiimile "Raw Adventure Team" kaotati 53 minutiga, kolmas koht jäi eestlastest 26 minuti kaugusele.

Homne päev, mis on selle võistlusturnee lühim, algab 15 km pikkuse kajakietapiga, pärast mida tuleb sõita ränkraskel rajal 9 km jalgrattaga ja joosta 8 km.

Hiina seiklusspordisarjad on tuntud üle maailma oma tugeva taseme poolest, sest suurt auhinnaraha on jahtimas peaaegu kõik tipptiimid. Käimasoleval võistlusel on auhinnafond 100 000 USA dollarit.