Mehed lõpetasid 39 meeskonna seas kaheksandana ja kuna ettepoole jäi kaks Tšehhi tiimi, siis sai Eesti riikide arvestuses seitsmenda koha. Võistkonnas jooksis avavahetust Sergei Rjabõškin, kes tuli vahetusalasse 24. kohal ja 3.28 kaugusel liidrist. Tõnis Laugesaar tõstis meeskonna tugeva jooksuga 12. kohale, liidritest jäädi kahe vahetuse järel maha 5.16.

Raido Mitt jätkas ankruvahetuses eesjooksjate püüdmist ning tõusis finišiks veel nelja koha võrra, kaotust võitjaks tulnud Rootsi meeskonnale kogunes kokku 7.17. Rootsile järgnesid Šveits ja Soome.

Eesti naiskonnas jooksis avavahetust Laura Joonas, kes lõpetas 29 naiskonna konkurentsis 15. kohal, kaotust liidrile 3.44. Teisest vahetusest tuli Kerstin Uiboupin 16. kohal (+10.03 liidrile). Vägeva ankruetapi jooksnud Evely Kaasiku suutis joosta võrdselt liidritega ja tõstis naiskonna lõpuks 8. kohale, vahe võitjaga jäi 10.19. Naiste esikolmiku moodustasid Rootsi, Tšehhi ja Norra.