Segapaarismängus võitsid Kati-Kreet Marran ja Marcus Lõo Norra paari Marie Christensen – Ole Herman Imseti 21:12, 21:7. Meesüksikmängus pidas Matis Kaart väga tasavägise mängu endast juunioride maailma edetabelis paarsada kohta kõrgemal asetseva Markus Barthiga, kellele siiski lõpuks tulemusega 20:22, 19:21 kaotas.

Naisüksikmängus alistas Mari Ann Karjus Emilie Sotnes Hamangi 21:15, 21:19. Meespaarismängus olid Karl Kert ja Marcus Lõo paremad Markus Barthist ja Mattias Xu’st, võites vastased kahes geimis 21:17, 21:11.

Viimase matšina mängiti naispaarismäng, kus Kati-Kreet Marran ja Liisa Tannik tegid vastastega esimeses geimis puhta töö, võites Marie Christenseni ja Vera Ellingseni 21:14, teises geimis muutus mäng tasavägisemaks, kus siiski jäid peale eestlased - 24:22.

Homme mängib Eesti oma teise alagrupimängu turniiri liidri ja alagrupi favoriidi Taaniga.