Noormeeste üksikmängu teises ringis võitis Tauri Kilk Türgi esindaja Furkan Saraci 21:18; 21:16. Pääsuks veerandfinaali tuleb eestlasel homses kohtumises võita taanlane Christian Faust Kjaer.

Mario Kirisma tee lõpetas teises ringis hispaanlane Guillermo Fugueras, kes võitis pingelise kohtumise 26:24; 21:17.

Naisüksikmängus tegi suurepärase debüüdi Mia Kask, kes esimeses ringis võitis rumeenlase Svetlana Boyajyani kindlalt kahes geimis. Teises ringis kohtus eestlane Läti esindaja Annija Rulle-Titavaga, kelle alistas 21:17; 22:24; 21:13. Homme seisab ees kohtumine inglase Tashvi Parabiga. Elisaveta Berik pidi tunnistama Küproselt pärit Chara Michaeli paremust ja lõpetas turniiri 33. kohaga.

Meeste paarismängus jõudsid Mario Kirisma ja Tauri Kilk samuti kolmandasse ringi, kui alistasid tasavägises mängus Slovakkia paari Sebastian Kadlec – Simeon Suchy 18:21; 21:18 ja 21:18. Naispaarismängus eestlased esimesest ringist edasi ei pääsenud.