Esimeses naisüksikmängus mängis kaks tasavägist geimi Laura Vana, kuid olles veel teises geimis ees 19:17, leidis maailmas 63. kohal paiknev vastane vajalikud käigud, et lõpp enda kasuks pöörata.

Teiste naisnumbrite duellis pidas Karoliine Hõim maha uskumatult tasavägise lahingu, andes endast kõik, kuid pidi otsustavas geimis tunnistama vastase 23:21 paremust.

Kolmandate numbrite mängus kaotas noor Kristin Kuuba tasavägises mängus 12:21 20:22 Ukraina esindajale.

Naispaarid olid samuti tasavägised. Kristin Kuuba ja Helina Rüütel võitlesid välja geimivõidu, aga pidid lõpuks vastaste paremust tunnistama. Sale-Liis Teesalu ja Kati-Kreet Marran olid lähedal geimivõidule, kuid viimaseid punkte mängisid vastased kindlamalt.

Homme peavad Eesti naised võistluste viimase kohtumise Walesiga. Seni on kaotatud Inglismaale ja Ukrainale, aga eile saavutati ajalooline võit Soome üle.