Eesti meistriks sportkeeglis tulid Markko Abel ja Kaja Peets

 (1)
Sportkeegel
SportkeegelFoto: Eesti Veeremängude Liit

Rae keeglisaalis peeti Eesti lahtised individuaalsed meistrivõistlused sportkeeglis. Naiste arvestuses võidutses Kaja Peets (KK Reval), kes näitas head mängu nii eelvoorus kui finaalis ja võitis Eesti meistritiitli tulemusega 942 kurikat. Meeste klassis võttis võidu ja kaitses meistritiitlit Markko Abel (Tartu KK) tulemusega 1897 kurikat.

Naiste arvestuses tuli teiseks Heret Ots (KK Reval) 900 ja kolmandaks Kaidi Kirs (KK Tallinn) 895 kurikaga. Meeste hõbemedal läks Tarmo Lüllile (KK Reval) 1851 ning pronks Urmas Lemblale (SK Talke) 1842 kurikaga.

Meesseenioride arvestuses jagati medalid eelvooru tulemuste põhjal ning kuldmedali pälvis Andrus Allik (KK Tallinn) tulemusega 902 kurikat. Talle järgnesid Kalju Lohk (KK Reval) 896 ning Arne Kukk (KK Killuke) 888 kurikaga. Meesseenioride vanema klassi parim oli Guido Piksar (KK Pinpin).

Esmakordselt osalesid Eesti meistrivõistlustel ka 10-14 aasta vanused noored, kellest võidukad olid Roomet Libe ja Johanna Martinson. Harrastajate võistlusklassis pälvis võidu Ago Timuska.

Võistlustest võttis osa rekordilised 133 keeglimängijat, nende seas ka külalisvõistlejad Tšehhist, Itaaliast ja Taanist.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare