Sportvibu klassis võitis naistest Laura Nurmsalu (Vana-Võidu VK/Viljandi SK) 1264 silmaga, teinne
oli 1261 silmaga Siret Luik ja pronksile tuli 1254 silmaga Reena Pärnat (mõlemad Järvakandi
Ilves). Meestest võitis Tanel Kaasik (Tallinna Kalev) 1236 silmaga, teine Taavo Allik (Vana-Võidu
VK/Viljandi SK) 1232 silmaga ja kolmas Jaan Lott (Tartu VK) 1229 silmaga. Sportvibu
naisveteranidest võitis Katrin Froš.

Plokkvibu meeste seas toimus kogu päeva tasavägine heitlus. Lõpptulemusena võitis alles
noorteklassi kuuluv Artur Aas (Türi VK) 1299 silmaga, teine Jaan Kookla (Vana-Võidu VK) 1297
silmaga ja kolmas Margus Mardu (Järvakandi Ilves) 1293 silmaga. Märkimisväärne on ka see, et 4.-6.
koht suutsid peale 144 noolt saada täpselt sama tulemuse. Plokkvibu naiste klassis võitis samuti
alles noorteklassi kuuluv laskur - Lisell Jäätma (Türi VK).
______________________________

*FITA-1 on võistlusharjutus, mille käigus lastakse 4 erinevat distantsi (meestel 90/70/50/30 ja
naistel 70/60/50/30) ja kokku 144 noolt.