Naiste finaali jõudsid 2009. aasta meister Aliis Allas ja sel aastal Eesti koondises debüüdi teinud Kirsika Kikkas. Seega kohtusid finaalis treener ja õpilane. Peale jäi kogemus ning Allas võitis mängu 3:0 (11:5; 11:3; 11:8). Teist korda meistriks tulnud Aliis Allase sõnul oli ta finaaliga rahul eelkõige just seetõttu, et finaali vastaseks oli tema enda õpilane. Pronksmedali võitis Mari-Liis Stalde.

Meeste finaalis kohtusid Kristjan Pettai ja Jaanus Pettai.

Pettai sõnul oli esimeseks suuremaks proovikiviks veerandfinaalkohtumine mitmekordse Eesti meistri Paul Piiki vastu. “Veerandfinaali kaks esimest geimi võitis Piik, kuid seejärel võtsin end kokku ning vastane andis veidi järele ja õnnestus saada raske 3:2 võit," lisas Pettai. Seejärel oli suurimaks väljakutseks leida motivatsiooni mängida finaal kindlalt ja veatult. See õnnestus ning võit noorema venna vastu tuli geimidega 3:0 (11:9; 11:7; 11:7).