Eesti mängus oli täna edasiminekut, oldi kauem mängus ja pigem oli teise poolaja esitus parem kui esimesel. Vastupidiselt eilsele. Lõppeks teenib ka see turniir ikkagi peamist eesmärki - olla valmis A-divisjoni EMiks, mis algab 11. augustil Montenegros.

Eesti kaotas poolaja 22:33. Kolmas veerand Türgile 25:22 (üldseis 58:44) ja neljas veerand Eestile 15:14 ning lõppskoor niisiis 72:59. Kümme päeva tagasi Kaunases jäädi samale Türgi koondisele alla suuremalt - 67:87.

Eesti võitis laua 39-36 (väga positiivne), Türgi korvisöödud 22-19, Eesti tegi koguni 33 pallikaotust Türgi 23 vastu. Üldine visketabavus Eesti kasuks 44 vs 41 %, kolmesed eraldi Türgi kasuks 27 vs 10,5 % (meil 19/2...), vabavisked Türgil 53 %, meil kõigest 41 %... (22/9). Seejuures eksisid ridamisi just meie liidermängijad.

Sünnipäevalaps Kaspar Kitsing tõi 11 pt, 4 lp, Patrik Peemot 10+4+2, Leemet Loik 7+3+3, Kerr Kriisa 6+3+3+2 vl, Joonas Riismaa 6+5+5+3 vl, Karl-Gustav Paloots 5+5 lp. Kaspar Lootus piirdus 4.34 jooksul 2 silmaga, kuid tegi see-eest 5 isiklikku viga. Kiire päevatöö.

Homme kell 13.15 kohtub Eesti alagrupi viimases voorus võõrustaja Ungariga.