Alpen Adria Cupil osalesid sel hooajal jetisportlased 12 Euroopa riigist ja lisaks veel paar sõitjat Araabia Ühendemiraatidest, seega võiks sarja pidada EMi vääriliseks.

Meie noorim AAC'l osalenud sõitja Markus Lutsokert tegi sel aastal kaasa kõik AAC etapid, võisteldes klassides Junior Ski Stock, Pro Am Ski Limited ja Pro Ski GP.
Markuse hooaega võib pidada rohkem kui kordaläinuks. Junior Ski Stock klassivõit, edestades teiseks jäänud tšehhitari Terezie Prochazkovat vaid 7 punktiga ning kolmandaks jäänud, kaks viimast etappi võitnud, ungarlast Barnabas Szabot 43 punktiga.

Pro Am Ski Limited klassi kokkuvõttes teine koht lisab hooajale veel värvi, sest hakkas ju Markus alles sel hooajal sõitma Limited klassi jetiga. Klassi võitis ülekaalukalt mitmekordne maailmameister austerlane Kevin Reiterer, kolmandaks jäi itaallane Michele Napoli.

Hendrik Pindmaa võistles klassis Novice Ski Stock, Novice Ski Open ja Pro Am Ski Stock ning saavutas hooaja kokkuvõttes klassis Novice Ski Open teise koha (võttes seejuures etapivõidu Sloveenias), klassis Pro Am Ski Stock seitsmenda koha ja klassis Novice Ski Stock 23. koha. Viimasel etapil Prahas võistles ta nädal varem Riias Läti MV etapil saadud hingamist takistavat lõualuu murdu trotsides.

Henn Linth saavutas Pro Am Ski Gentleman Open klassis kokkuvõttes neljanda koha, olles viimasel Prahas toimunud etapil teine ning klassis Pro Ski GP kokkuvõttes kümnes.

Margo lõhmus võttis klassis Pro Am Runabout Stock hooajal ühe etapivõidu (Poola) ja tuli kokkuvõttes viiendaks.

Lisaks osalesid sel hooajal Eestist AAC'l veel ka:
Ski klassides:
Andres Kalmer - Pro Am Ski Gentleman Open 8's, Pro Am Ski GP 19's,
Arles Hendrikson - Novice Ski Stock 17's (osales ühel etapil võites 3. koha), Novice Ski Open 16's (osales ühel etapil võites 3. koha),