Koondist esindavad Natalia Nazarenko-Kiivikas (fitness +163cm) ja meeste fitnessi avatud kategoorias Oleg Anissimov.

See hooaeg on meie fitnessisitidele ja kulturistidele olnud üliedukas. Mäletatavasti krooniti Natalia kevadel absoluutseks Euroopa meistriks fitnessis ja lisaks võitis maineka Baikal Grand Prixi, seljatatedes seal kolme viimase aasta maailmameistrid. Oleg Anissimov võitis kevadel fitness EM´il hõbemedali.

Anissimovile on see esimene etteaste maailmameistrivõistlustel, Kiivikas-Nazarenko on osalenud MMil varem 5 korda ja seni parima 4. koha saavutas ta 2010. aastal. Seekord on mõlemad sportlased vaieldamatult pretendendid kõrgetele kohtadele ja miks mitte ka kõige kirkamatele medalitele.

Laupäeval 15. oktoobril toimuvad eelvõistlused ja 16. oktoobril finaalid kuue parema sportlase osavõtul, igas kategoorias.