Esikoha teeninud võistkond alistas finaalvoorus ülekaalukalt Brasiilia esinduse punktidega 11:5. Teisele kohale tuli Ungari esindusnaiskond, kellel õnnestus võita finaalringis napilt punktidega 5:4 Eesti esindusmeeskonda Puhastusimporti (kapten Martin Lill), kes said kolmanda koha.

Kokku osales Tallinn Cupil 18 võistkonda, kellest viis Eestist. Suurvõistlusest võttis esmakordselt osa ka Eesti ratastoolicurlingu esindus, kes teenis tubli, 10. koha.

Eesti Curlingu Liidu presidendi Fred Randveri sõnul on Tallinn Cupist saanud regiooni üks tähtsaim curlinguvõistlus. “Võistlus õnnestus taas suurepäraselt ning kõige rohkem tunnen heameelt selle üle, et turniir on saanud väga populaarseks just välismaalaste seas. Kindlasti mängib siin suurt rolli ka Tondiraba jäähalli uus curlinguareen, mis pakub curlingu mängimiseks maailmatasemel tingimusi,” sõnas Randver.