1. jooks, 3-aastastele hobustele, D 1600 m

Staro Grenada hüppas stardis, kuid sai esikolmiku viimasele ringile minnes kätte. 500 meetrit enne finišit Staro Grenada kiirendas, kuid Damzel Eson reageeris ning finišisirgele tuleb välja esimesena.
Staro Grenada atakeeris tugevalt, kuid jooksu võitis siiski hobusepikkusega Damzel Eson.

Tulemused

1. 2 DAMZEL ESON (S ) Sõitja: Jelena Fironova 2:14,8
2. 1 STARO GRENADA (S ) Sõitja: Lars Sundling 2:15,0
3. 4 X.Y.Z.GUMMAN (S ) Sõitja: Natalia Filimonova 2:17,1

2. jooks, 2-aastastele hobustele, D 1600 m

Teises jooksus ei startinud kaks hobust ning kolme startija seast oli võitja, tänu Serenada ning Freddie Melonie galopile, juba viimasele ringile minnes otsustatud.

Pika edumaaga võitis Cinderella River, ühe korra esimese ringi lõpul hüpanud Freddie Melon oli teine ning kolm korda jooksu alguses hüpanud Serenada oli selge vahega kolmas.

Tulemused

1. 1 CINDERELLA RIVER (S ) Sõitja : Olga Frolova 2:15,6
2. 3 FREDDIE MELON (S ) Sõitja : Ulf Bergsrtöm 2:19,9
3. 4 SERENADA (LT ) Sõitja : Jevgeni Ivanov 2:21,2
3. jooks, Eestis sündinud ning Eesti registris olevatele hobustele, D 1600 m

Ühtlase stardiga jooks, kus teise ringi alguses jäi maha Guy Kathon, 500 meetrit enne lõppu jättis esikolmikuga vahe sisse William ning finišisirgele tulles kaotas liidritega kontakti Gold Street Boy.
Kogu jooksu vältel liidrikoha eest võidelnud La Manche ja Sorbonne olid ka finišisirgel ratas-rattas ning põnevast heitlusest väljus napi eduga võitjana La Manche.

4. jooks, 4-aastastele ning vanematele hobustele, D 1600 m

Jooks sai ühtlase stardi ning vahetult peale starti Oscar Rännare hüppas ning jäi maha. Kui distantsist oli sõidetud 1000 meetrit, jõudis Oscar Rännare grupile järele, kuid siiani võistlust juhtinud Emma J.Laday kiirendas ning seni suhteliselt hästi koos püsinud liidergrupp lagunes. Finišisirgel Emma J.Laday'le keegi ohtlikuks ei saanud ning tulemuseks kindel võit. Teise koha saavutas kogu jooksu teisel kohal Tip Tiina, kolmas oli Domingo Orsiga pineva lõpuheitluse pidanud Pay Day.

5. jooks, lahtine auhind, D 1600 m

Ühtlane jooks, kus järjestuses King Of Vick, Lady Galax, Coming Heart ning Stoneisle Diamond alustati ning ka lõpetati.
500 meetrit enne finišit Coming Heart küll tõusis vahepeal teisele kohale, kuid pinevas finišiheitluses andis selle siiski käest.
Esikolmik mahtus 0,4 sekundi sisse, viimase kurvi alguses veidi maha jäänud Stoneslie Diamond oli kindlalt neljas.