Viimsi/Tööriistamarket kallutas mängu enda kasuks viimase viie minutiga, kui tegi viigiseisul 29:29 vahespurdi 5:2 ning võttis kolmeväravalise võidu.

Võitjate resultatiivseimad mängijad olid Owe-Martti Lemsalu 7 ning Tarmo Ulla ja Aleksander Oganezov 6 tabamusega. Kaotajate suurimateks skooritegijateks osutusid Ott Varik 11, Kristo Järve 8 ja Karl Toom 6 väravaga.

Viimsi/Tööriistamarketi peatreener Ain Pinnonen: „Seekord oli meil lõpus rohkem õnne. Võiduga olen rahul, aga mänguga päris mitte, sest kaitse jättis soovida. Juhtisime kümne minuti järel 5:1, ent siis lasime Viljandil 50 minutiga visata 30 väravat, mida on palju. Kuna hooaja lõpp on juba käes, siis kulges mäng tõusude ja mõõnadega.“

Viljandi juhendaja Marko Koks: „Me ei saanud alguses ennast käima ning suutsime esimese kümne minutiga visata vaid ühe värava. Kaitse logises, kuid nii polegi võimalik mänge võita. Lõpus viigiseisul hakkasime kiirustama ja võtsime vastu valesid otsuseid.

Kahe võiduni peetava seeria otsustav kolmas kohtumine peetakse 12. mail algusega kell 18.30 Viljandis.