Esimesed kaks punkti turniiritabelisse teeninud Tapa alistas võõrsil Värska Originaali 35:25 (19:11). Võitjate resultatiivseim oli Kaimar Lees 11 ning kaotajatel Raiko Rudissaar seitsme tabamusega.

Värska Originaal on tänavu olnud Tapa jaoks hea vastane. Omavahel kohtuti ka karikavõistluste veerandfinaalis, kus kahe mängu kokkuvõttes osutus võitjaks Tapa. Avamäng kaotati kodus küll 26:27, kuid teises matšis oldi võõrsil Põlvas paremad 36:28. Kolmapäevane Meistriliiga kohtumine kulges külaliste taktikepi all. Tapa juhtis 20. minutiks 11:5 ja sellega oli mäng tehtud. Poolaeg võideti 19:11 ning kogu kohtumine kümneväravalise paremusega 35:25.

Tapa käis Põlvas teist nädalat järjepanu. Eelmisel kolmapäeval kaotati seal karika poolfinaali korduskohtumises Servitile ühe väravaga, seejuures tegutseti ilma vahetusmeesteta. „Võtsime nüüd kaasa 13 mängijat ja hea emotsiooni. Lisaks sellele tegutsesime julgelt,“ lausus Tapa väravavaht Margus Õun. „Enda tegutsemisega võin ka rahule jääda. Vahepeal olin operatsiooni tõttu aasta otsa käsipallist eemal, nüüd on tunnetus tagasi tulemas.“

Värska Originaali ühe liidri Rudissaare sõnul kulgevad neil kodumängud raskelt. „Kodupubliku ees ei suuda me head mängu näidata. Seekord eksisime nii kiir- kui ka positsioonirünnakutel. Samuti ei saanud kaitset pidama ning vastaste väravavaht oli hea. Avapoolajal lasime visata 19 väravat, mida on palju,“ kirjeldas Rudissaar. „Järgmises voorus Viimsi vastu saab meil raske olema, aga pall on ümmargune. Üsna palju loeb sellest, kuidas oma mängu käima saame.“

Järjekordse võidu teenis Kehra/Daisy. Eelmisel nädalal karikasarjas Viimsi/Tööriistamarketi käe läbi langenud tiitlikaitsja alistas kodus Viljandi HC 31:26 (18:11). Võitjate resultatiivseim oli Marko Slastinovski ja kaotajatel Kristo Voika võrdselt 12 väravaga.

Vooru kolmandas kohtumises sai Viimsi/Tööriistamarket võõrsil 33:23 (15:14) jagu Aruküla SK meeskonnast. Jürgen Rooba tõi võitjatele 12 ning Rauno Esop kaotajatele kuus tabamust.

Meistriliiga seitsmendas ehk esimese ringi viimase voorus kohtuvad Põlva Serviti – Kehra/Daisy (28.11., kell 19.00), Viljandi – Aruküla (28.11., kell 19.00) ja Viimsi/Tööriistamarket – Värska Originaal (29.11., kell 19.00).