Kaks vooru enne põhihooaja lõppu jätkab liiga liidrina Serviti, kel koos 22 punkti. Kehra klubi asub 7 punktiga kuuendal kohal.

Servitil polnud tabeli viimase ja seni punktita Vitjaziga suuri probleeme ning juba poolajaks olid põlvalased ees 24:13. Peatreener Kalmer Musting andis mänguaega kõigile ja pallurid tasusid usalduse väravatega – 45:27 võidus said käe valgeks kõik väljakumängijad. Henri Sillaste viskas 11, Gražvydas Sereicikas 5, Ardo Puna ja Raido Peedomaa 4, Margo Pikksööt, Tõnu Jõks, Siivo Sokk ja Henri Hiiend 3, Indrek Neeme, Hendrik Varul, Pavel Turajev ja Priit Jõks 2 ning Tauri Volt ühe värava.

Kehra asus kolmepäevase Valgevene turnee lõpuks vastu tugevale HC Meškovile, kel oli samuti hädasti punkte vaja heitluses viimasele finaalturniiri kohale. Tasavägise avapoolaja kaotasid külalised vaid 13:14, ent teisel pooltunnil libises Bresti klubi eest ja sai väärtusliku 31:25 võidu.

Pidurdamatus hoos oli võitjate 22-aastane paremsisemine Oleg Astrašapkin, kes viskas koguni 15 väravat. Kehra poolel olid resultatiivsed Uku-Tanel Laast 6, Jürgen Rooba ja Kaspar Lees 5, Rando-Juku Sirkas 4, Viktor Skrypak 3 ja Marko Slastinovski 2 väravaga.

Esikolmikuklubide ülipingelises heitluses alistas Minski SKA soomlaste esitiimi Riihimäe Cocksi 27:25. Nagu päeva varem Kehra vastu, jäi mullune Balti Liiga võitja SKA ka nüüd poolajaks taha, ent võttis võimsa teise poolajaga kaks punkti. Soomlasi ei päästnud ka Teemu Tammineni imepäev 14 visatud väravaga.

Õhtu viimases mängus alistas Klaipeda Dragunas koduväljakul Riia Celtnieks/LSPA 35:28 (18:12). Gražvydas Juška viskas võitjate kasuks 12, Arturs Lazdins kaotajatele 11 väravat. Dragunas säilitas tabelis neljanda koha, ent HC Meškov on vaid ühe punkti kaugusel. Viimases voorus, 31. märtsil kohtuvad need kaks klubi Brestis omavahel mängus, mis tõenäoliselt otsustab viimase nelja parema finaalturniirile pääseja.