Kuue vooru järel juhib Balti Liigat tiitlikaitsja Minski SKA, kel kirjas täisedu ehk 12 punkti. Järgnevad Serviti 10, Riihimäki Cocks 8 ning Kehra ja Klaipeda Dragunas 5 punktiga.

Serviti lõpetas reisi Valgevenesse võiduga, alistades Brestis kohaliku Meshkovi-nimelise klubi 36:32, kusjuures poolaeg lõpetati viigiseisul 16:16. Kaks meest viskasid üle poole põlvalaste väravatest, sest venelase Pavel Turajevi arvele jäi 10 ja Ardo Puna nimele 9 väravat. Veel said käe valgeks Gražvydas Sereicikas 6, Henri Hiiend 5, Margo Piksööt 3, Henri Sillaste 2 ja Indrek Neeme 1 väravaga.

Kehralased jäid sel nädalavahetusel kaotuseta, sest pärast eilset viiki Klaipeda Dragunasega, saadi täna jagu Vitjazist 38:32 (23:14). Kodumeeskond rebis juba varakult eest, juhtides 8:3 ja 17:10 ning kuigi teisel poolajal lasti valgevenelased korraks ka nelja värava kaugusele, võeti siiski kindel võit. Kehra poolelt viskas Jürgen Rooba 10, Uku-Tanel Laast 6, Kaspar Lees 4, Maksim Meier 4, Viktor Skrypak 4, Kaimar Lees 3, Indrek Normak 3, Ergo Rohi 2 ja Rando-Juku Sirkas 2 väravat.

Tuletame meelde, et eestlased särasid laupäeval ka Soomes kui Riihimäki Cocks saavutas hooaja suureskoorilisema võidu Balti Liigas, alistades Minski Vitjazi 46:26. Antti Rogenbaum viskas 7, Kristo Voika 6, Ahti Rogenbaum 4 väravat ning käe sai ühe tabamusega valgeks isegi Eesti koondise väravavaht Marius Aleksejev.