Sügiseses avavoorus suutsid kehralased Balti liiga viimase kolme aasta võitja alistada, ent laupäeval kirjutasid valgevenelased võimsa teise poolaja toel A-alagrupi tabelisse hooaja viienda võidu. Kodumeeskond alustas hästi, juhtis vahepeal nelja väravagagi ja võitis poolaja 17:16.

Teisel pooltunnil lisas SKA võimsust ja libises kindlalt eest. Ilma seitsme EM-finaalturniiril mängiva koondislaseta Eestisse tulnud Minski meeskond sai 35:28 võidu. Kehralaste parimana märgiti Dmitro Jankovskile 6 väravat. Kaspar Lees lisas 5, Viktor Skrõpak ja Marko Slastinovski 4, Uku-Tanel Laast 3, Siimo Tänavots 2 tabamust ning Jaan Kauge, Indrek Napsep, Kaupo Liiva ja Jorma Käsper 1 värava.

Viljandi HC sai sel hooajal juba teistkordselt jagu mullusest Balti Challenge Liiga võitjast Dragunasest. Marko Koksi hoolealused jäid avapoolaja kümnendal minutil taha ning kulus üle poole tunni enne kui uuesti eduseis saavutati. Vahepeal viieväravaliseks paisunud kaotusnumbrid mängiti paariväravaliseks eduks, ent kolm minutit enne lõppu oldi jälle 24:25 taga.

Robert Lõpp ja Ott Varik vormistasid aga väga vajaliku 26:25 võidu. Võiduvärava autor Varik viskas parimana Viljandi kasuks 8, Kristo Järve 6, Kristo Voika ja Kristjan Koovit 3, Robert Lõpp ja Mark Lõpp 2 ning Mikk Varik ja Karl Roosna 1 värava.

A-alagrupis jäi liidriks Minski SKA, kel 10 punkti (7-st mängust), mulkidel on aga sama arvu punktide juures mäng varuks. Homme kohtub liiderduo omavahel Viljandis. Dragunasel on 7 silma (7), Kehra meeskond hoiab neljandat kohta 5 punktiga, kuid kaugel pole ka Läti klubid Riia Celtnieks 4 ja HK Ogre/Miandum 2 silmaga (kõigil peetud 6 mängu).

B-alagrupi laupäevastes mängudes alistas Kaunase Granitas-Gaja-Karys Minski HC Vitjazi 37:26 (15:16) ja Dobele Tenax sai napilt 29:28 (12:14) jagu Bresti HC Meškovist. Liidrina jätkab Riihimäe Cocks 12 punktiga. Järgnevad Põlva Serviti ja Tenax 8, Granitas 6, Meškov 2 ja Vitjaz 0 punktiga. Tasub ehk lisada, et kõik täna poolajavileks juhtinud meeskonnad kaotasid lõpuks mängu!