Serviti tõusis tänu võidule B-alagrupis teiseks, olles 7 mänguga kogunud 10 punkti. Kindla liidrina jätkab Riihimäe Cocks, kes sai raske 32:30. võidu Dobele Tenaxi üle. Soome meistril on 14 punkti (7-st mängust), Tenaxil 10 (8) ja neljandana pääsu veerandfinaali kindlustanud Granitasel 8 (8) silma.

Põlva meeskond pani järjekordsele võidule hea aluse oma väravat lukku keerates, sest esimese 18 minutiga lasti võõrustajail visata vaid kaks väravat. Üldse väravatevaene poolaeg võideti 11:6 ning kogu mäng 25:17.

Kaunases viskas Serviti parimana Kristjan Muuga 9 väravat. Mario Karuse, Roman Aizatullov ja Siivo Sokk lisasid 3, Sergei Ljubtšenko, Raiko Rudissaar ja Ardo Puna 2 tabamust ning Andreas Rikken ühe värava. Vastaste parimana oli seitsmel korral täpne Mindaugas Urbonas.

Pühapäeval astuvad mängusaali kõik kolm osalevat Eesti klubi. Serviti jätkab Balti-turneed, mängides Dobeles Läti meistermeeskonna Tenaxiga. Kehra Spordikeskuses kohtuvad aga kell 15:00 algavas A-alagrupi mängus HC Kehra/Horizon Pulp&Paper ja Viljandi HC.