Kehra võttis laupäevast õppust ja vastupidiselt eilsele SKA-mängule oli poolajaks Leedu meistrite vastu tagaajaja osas – 13:14. Teise pooltunni algus midagi paremat veel ei ennustanud, sest vahe rebenes neljaväravaliseks. Lõpuspurt oli kodumeeskonnal aga enam kui võimas – üheksa minutit enne lõppu jõuti viigini ja lõpuks vormistati klubi toetajate heameeleks 2016. aasta esimene võit tulemusega 32:27.

Marko Slastinovski viskas kehralaste parimana 8 väravat, neist pooled viimase tosina minuti jooksul. Viktor Skrõpak lisas 4, Kaimar Lees ja Antti Rogenbaum 3, Kaspar Lees, Dmitro Jankovski, Jorma Käsper, Kaupo Liiva ja Indrek Normak 2 tabamust ning Jaan Kauge, Indrek Napsep, Uku-Tanel Laast ja Siimo Tänavots 1 värava.

Viljandi HC astus vastu kolme viimase aasta Balti liiga võitjatele Valgevenest ja andis kõva lahingu. Nagu päev varem Kehragi, tegi Viljandi toreda avapoolaja ja võitis selle 16:12. Teise pooltunni esimene kümme minutit kaotati aga 0:5 ja kuigi korraks saadi uuesti 23:22 ettegi, võttis Minski SKA 32:29 võidu.

Mulkide parim oli Karl Toom 9 väravaga, Kristo Järve ja Kristo Voika lisasid 5, Ott Varik ja Kristjan Koovit 3, Mark Lõpp 2 tabamust ning Robert Lõpp ja Karl Roosna 1 värava. Valgevenelastest tegid enim pahandust Vadim Gaidutšenko 9 ja Aleksandr Podšivalov 8 väravaga.

A-alagrupis jätkab nüüd ainuliidrina SKA, kel 12 punkti 8-st mängust. Järgnevad Viljandi HC 10 (7), HC Kehra/Horizon Pulp&Paperil 7 (7), Dragunasel 7 (8), Riia Celtnieks 4 (6) ja HK Ogre/Miandum 2 (6) punktiga. Järgmine Balti liiga nädalavahetus toimub 6. ja 7. veebruaril.

B-alagrupis peeti mänge Leedus ja Lätis, kus Kaunase Granitas-Gaja-Karys alistas Bresti HC Meškovi 41:25 (18:11) ja Dobele Tenax Minski HC Vitjazi 36:27 (18:13). Siin jätkab liidrina Riihimäe Cocks 12 punktiga (6). Tenax tõusis 10 silmaga (7) mööda Põlva Servitist, kel on 8 (6) punkti. Granitasel on 8, Meškovil 2 ja Vitjazil 0 punkti (kõigil 7).