Jüri Lepa juhendatav klubi sai võõrsil 43:31 (20:15) jagu Minski HC Vitjazist. Võit parandas koheselt ka kehralaste tabeliseisu, kus tõusti mööda Riia Celtnieks/LSPA-st ning hetkel hõivati kuues koht. Peamiselt noortest koosnev Vitjaz punnis eestlastele kõvasti vastu, ent kui poolajal oli Kehra edu vaid viis väravat, siis kohtumise lõpuks saadi kindel 43:31 võit.

Üleplatsimeestena viskasid Andrei Jurõnok 11 ja Nikita Jermaševitš 10 väravat, kehralased tegid skoori meeskondlikumalt: Jürgen Rooba 7, Indrek Napsep ja Uku-Tanel Laast 6, Viktor Skrypak, Indrek Normak ja Kaspar Lees 5, Rando-Juku Sirkas 3, Kaimar Lees ja Marko Slastinovski 2 tabamust ning Laur Lantsev ja David Milorodovic 1 värav.

Teises reedeses kohtumises tuli Bresti HC Meškov välja poolaja 9:10 kaotusseisust ning võitis Riihimäe Cocksi 28:24! Oleg Ostrašapkin viskas võitjate parimana 7, Teemu Tamminen kaotajate poolel 5 väravat. Valgevene klubi hoidis selle võiduga elus ka võimaluse jõuda nelja parema hulka. Hetkel jäädakse vaid punktiga maha neljandal kohal olevast Klaipeda Dragunasest, kel homme ees kodumäng Põlva Servitiga.