Tapal tasavägiselt alanud kohtumises särasid kümne minuti järel tablool viiginumbrid 3:3. Avapoolaja teine veerandtund kuulus aga Tallasele, kes läks ette 9:5 ning puhkama mindi külaliste viieväravalises eduseisus.

Teine poolaeg algas võõrustajate kahe tabamusega, millele Tallas vastas 4:1 vahespurdiga ja juhtis 40. minutiks 17:11. Mängu lõpus suutsid külalised oma edu suurendada ning võtsid kaheksaväravalise võidu.

Tallase resultatiivseimad mängijad olid Enrico Anton 9 ja Rauno Aus 8 tabamusega. Tapale tõid Martin Adamson ja Sander Sven Annula parimatena
8 väravat.

Meistriliiga jätkub homme, kui tugevamas vahegrupis lähevad algusega kell 19 vastamisi HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – Põlva Serviti ning Viljandi HC – HC Viimsi/Tööriistamarket.

Tabeliseis: Põlva Serviti 20 (20-st mängust), HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 18 (20), HC Viimsi/Tööriistamarket 13 (20), Viljandi HC 12 (20), HC Tallas 8 (20), Aruküla SK 4 (20), SK Tapa 3 (20) punkti.