Kodus mänginud Viljandi juhtis veel minut enne lõpuvilet ühe väravaga, kuid Kristjan Muuga ja Sergei Ljubtšenko tabamused võimaldasid sel hooajal kaotusteta jätkaval Servitil võiduketti pikendada.

Henri Sillaste oli 6 väravaga Serviti parim. Henri Hiiend lisas 5 tabamust. Kristo Järve oli 5 väravaga Viljandi resultatiivseim.

Kevadel pronksmedali võitnud HC Kehra/Horizon Pulp&Paper oli kodusaalis 33:26 üle debütandist Tallasest. Poolaja võitis Kehra vaid kolme väravaga 16:13.

Uku-Tanel Laast viskas Kehra kasuks 8 väravat. Kaupo Liiva lisas 7 tabamust. Tallase edukaim oli 6 väravat visanud Enrico Anton.

Neljapäeval võõrustab Viimsi/Tööriistamarket SK Tapat.

Liigatabel: Põlva Serviti (14 punkti/7 mängu); Kehra/Horizon Pulp&Paper (12/8); Viimsi/Tööriistamarket (10/7); Viljandi HC (10/8); SK Tapa (4/7); HC Tallas (2/8) Aruküla (0/7).