Serviti alustas võõrsil peetud kohtumist võimsalt. Tosina mänguminuti järel juhiti 6:0 ja Kehral õnnestus skoor avada alles 13. minutil, kui täpne oli Dmytro Yankovskyi. Poolajaks jõudis Kehra kolme värava kaugusele, kuid teist poolaega alustas Serviti 8:2 spurdiga ja sellega oli mäng tehtud.

"Tulime sisulisest sama fooni pealt, millega eelmise kohtumise lõpetasime. Karikavõit ja meistritiitel ning Balti liigas nelja parema hulka jõudmine tähendab, et hooajaga võib rahul olla," rääkis Serviti mängija Henri Hiiend.

"Kahes viimases mängus puudus meie meeskonnas mõtestatud tegevus," sõnas HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi mängumees Marko Slastinovski. "Tundus, et Serviti oli seeriaks pisut paremini valmis. Hooaeg oli kokkuvõttes pigem pettumus."

Nüüd kokku tosin Eesti meistritiitlit võitnud Serviti edukaim väravakütt oli viis tabamust kirja saanud Anatoli Chezlov. Henri Sillaste lisas 4 ning Kristjan Muuga, Henri Hiiend ja Carl-Eric Uibo kõik 3 väravat. HC Kehra/Horizon Pulp&Paperi edukaimad olid Jaan Kauge 5 ning Kaspar Lees 4 tabamusega.

Kalmer Mustingu intervjuu:

2017 Eesti meistrivõistlused mehed meistriliiga käsipallis

Lõppjärjestus:
1. Põlva Serviti
Jürgen Lepasson, Sander Sarapuu, Tõnis Kase, Andreas Rikken, Kristjan Muuga, Hendrik Varul, Ülljo Pihus, Martin Griitsuk, Raiko Rudissaar, Eston Varusk, Henri Sillaste, Roman Aizatullov, Sergii Liubchenko, Denis Lõokene, Siivo Sokk, Anatolii Cheslov, Indrek Neeme, Henri Hiiend, Mario Karuse, Carl-Eric Uibo treener Kalmer Musting, Rein Suvi, esindaja Andres Neeme, Ly Kamja, Kaupo Kolsar

2. HC Kehra/Horizon Pulp&Paper
Rainer Seermann, Jaan Kauge, Antti Rogenbaum, Siimo Tänavots, Martin Nerut, Indrek Normak, Uku-Tanel Laast, Kaupo Liiva, Siim Normak, Jorma Käsper, Ingmar Kasuk, Mikola Naum, Marko Slastinovski, Dmytro Yankovskyi, Anton Baouski, Kaspar Lees, Mikita Yermashevich treener Indrek Lillsoo, esindajad Rene Kaalo, Priit Pajus, Merit Pülse, Tiit Pajus

3. Viljandi HC
Joel Urbel, Ott Varik, Kristjan Koovit, Vitali Vorobjov, Kristo Voika, Mikk Varik, Sten Maasalu, Marek Kohv, Rasmus Ots, Sander Aasmäe, Robert Lõpp, Peeter Parik, Madis Parik, Raiko Roosna, Mark Lõpp, Martin Allikalt, Kristo Järve, Sergei Rodjukov treener Marko Koks, esindaja Ave Puru

4. Viimsi/Tööriistamarket
Aivar Paist, Mihkel Tamm, Mattis Rätsep, Otto Karl Kont, Rasmus Peterson, Tarmo Ulla, Owe-Martti Lemsalu, Taavi Tilgre, Priidik Neps, Aleksander Oganezov, Sten-Erik Lepp, Siim Pinnonen, Priit Poks, Rail Ageni, Risto Kütt, Robin Oberg, Mihkel Vaher, Siim Patrael treener Ain Pinnonen

5. HC Tallas
6. Aruküla
7. SK Tapa

Meistriliiga resultatiivseim mängija on Kristo Voika Viljandi HC 218 väravaga, parim kodumängude korraldus HC Kehra/Horizon Pulp&Paper

21.04.17 HC Tallas – Viljandi HC 24:28 (10:16) 0-2

Vaheturniiri tabeliseis (põhiturniiri punktid poolitati ja lisandusid vaheturniiril kogutud punktid):