Eestlane on kahe mänguga visanud 11 väravat, olles selle näitajaga Lemgo parim, teatas EKL-i pressiteenistus. Liiga resultatiivseim on HSV Hamburgi Hans Lindberg, kelle arvele kogunenud 21 tabamust.

Kahe vooru järel on Lemgo kahe punktiga üheksandal kohal
. Täiseduga jätkab neli meeskonda.

Saksamaa kolmanda liiga idatsooni teises voorus sõitis Dener Jaanimaa ja Janar Mägi leivaisa EHV Aue külla klubile Dessau-Rosslauer HV. Mäng jäi 40. minutil võõrustajate 19:14 eduseisus pooleli, sest äikesevihm vallutas spordisaali.

Šveitsi liigas sai kahe võidu kõrvale esimese viigi Kriens-Luzern, poolitades kodus tulemusega 23:23 punktid RTV 1879 Baseliga. Väljakuperemeeste puurisuul toimetas alates 21. minutist Marius Aleksejev. Kriens-Luzern hoiab pärast kolmandat vooru viie punktiga viiendat kohta.

Taani kõrgliigas peeti möödunud nädalal kaks esimest vooru. Arhus Handbold oli kõigepealt võõrsil 30:25 üle Viborg HK meeskonnast, ent kaotas seejärel võõrsil 29:37 AG Kopenhaagenile. Viborgi vastu Mikk Pinnonen ei mänginud, Kopenhaageni väravasse toimetas eestlane ühe palli. Turniiritabelis hoiab Arhus kahe punktiga kaheksandat kohta.

Rumeenia meistrivõistluste avavoorus alistas Odorheiu Secuiesc kodus 28:26 Bukaresti Steaua. Odorhei leegionär Martin Johannson kätt valgeks ei saanud.

Soome karikavõistluste kaheksandikfinaalis käis Turu AIFK jaks võõrsil 31:23 üle esiliigaklubist Helsingi Team. Olev Eensalu viskas võitjate kasuks ühe värava.