Poolaja kodumeeskond kaotas 13:14 ja 43. minutiks jäi Kehra koguni viieväravalisse kaotusseisu, ent võimsa lõpuspurdi toel jõuti järgi, mindi korraks möödagi, ent lõpuks lepiti 24:24 viigiga.

Kehra poolt viskasid väravaid Marko Slastinovski 9, Uku-Tanel Laast 5, Jürgen Rooba 4, Viktor Skrypak 3, Rando-Juku Sirkas 2 ja Kaspar Lees 1.

Põlva Serviti reisis tänaseks Minskisse, kus mind vastamisi tiitlikaitsja, kohaliku SKA-ga. Mõlemal klubil oli enne tänast tabelis vaid võidud, ent tasavägisest kohtumisest lõpuks võitjana väljunud SKA tõusis Balti Liigas nüüd ainuliidriks. Valgevenelaste võidunumbrid olid 34:29, kusjuures poolajaks oli seis viigiline 14:14.

Serviti parim snaiper oli täna Ardo Puna 9 väravaga, Pavel Turajev ja Gražvydas Sereicikas lisasid 6, Henri Hiiend 5, Henri Sillaste 2 ja Andreas Rikken 1 värava.