Kahes esimeses ringis Tapale kaotanud Aruküla mängis avapoolaja 12:12 viiki. Pingeline mäng jätkus teisel poolajal. Kaks minutit enne mängu lõppu teenis tapalane Mihkel Koppelmann 24:24 viigiseisul punase kaardi.

Andre Sild viis Aruküla ette ja viimasel minutil tegi Timo Raukas seisuks 26:24. Lõppseisu vormistas Vahur Oolup karistusviskest.

Aruküla parim oligi Raukas 6 väravaga. Rudolf Põllu arvele kanti 5 tabamust. Tapa poolel oli üleplatsimees 9 väravat visanud Martin Adamson.

Kolmapäeval võõrustab HC Kehra/Horizon Pulp&Paper Põlva Servitit. Kell 19 algavat kohtumist saab jälgida Postimees.ee vahendusel. Neljapäeval võõrustab Viimsi/Tööriistamarket HC Tallast.

Liigatabel: Põlva Serviti (23 punkti/13 mängu); HC Kehra/Horizon Pulp&Paper (22/14); Viimsi/Tööriistamarket (21/14); Viljandi HC (18/14); SK Tapa (6/15); HC Tallas (4/14); Aruküla (4/14).