Aruküla võitis poolaja koguni 19:11, kui teisel poolaja hakkas vahe kiiresti vähenema. Lõpuminutitel jõudis Tallas ka viigini, kuid Timo Raukase kaks tabamust tõid Arukülale siiski hooaja esimese võidu.

Lõpuks viskas Raukas 7 väravat. Aruküla edukaim oli Andre Sild 8 tabamusega. Rauno Esop viskas samuti 7 väravat. Tallase edukaim oli Rainer Kelk 7 väravaga. Rauno Aus lisas 5 tabamust.

Kolmapäeval võõrustab HC Kehra/Horizon Pulp&Paper Viljandit ning neljapäeval Viimsi/Tööriistamarket Põlva Servitit. Mõlemat kohtumist saab jälgida Postimees.ee vahendusel.

Liigatabel: Põlva Serviti (16 punkti/8 mängu); Viimsi/Tööriistamarket (14/9); Kehra/Horizon Pulp&Paper (12/9); Viljandi HC (10/8); SK Tapa (6/9); HC Tallas (2/10) Aruküla (2/9).