Mullune pronksinaiskond Tallinn alustas kohtumist bravuurikalt, minnes kümne minutiga peamiselt Kerli Jõksi ja Merit Moro väravatest 7:0 juhtima. Seejärel haarasid initsiatiivi eelmisel hooajal nullile jäänud Tapa naised ning seadsid poolajavileks jalule viigi 11:11.

Teise poolaja algus meenutas mängu avaminuteid. Tallinn läks ette 16:12, kuid siis ärkasid ka külalised, vähendades poolaja keskpaigaks kaotusseisu 18:19-le. Kümme minutit enne kohtumise lõppu juhtis Tallinn 23:19, aga kui mängida jäi kaks minutit, pääses Tapa esmakordselt ette 24:23. Moro viigistas, kuid 18-aastase Marjette Maie Müntseri kahele järjestikusele tabamusele suutsid võõrustajad vastata vaid ühe väravaga ning lõpusireen fikseeris külaliste 26:25 võidu.

Tapa resultatiivseimad mängijad olid Keili Kadak 12, Betty Abel 5 ja Müntser 4 tabamusega. Tallinna suurimateks skooritegijateks osutusid Jõks 12 ning Moro 7 väravaga.

Meistrivõistlused jätkuvad 26. novembril, kui mullune hõbe Reval-Sport/Padise/Lasnamäe võõrustab oma hooaja avakohtumises Tallinna naiskonda. Kohtumine algab Aruküla spordihoones kell 10.00.

Tabeliseis: Põlva SK/Toode 4 (2-st mängust), Reval-Sport/Mella 2 (1), SK Tapa 2 (2), Reval-Sport/Padise/Lasnamäe 0 (0), HC Tallinn 0 (3) punkti.