Day alustas TPC Sawgrassi väljaku rekordit kordava 63 löögiga, haarates juba avapäeva järel kindla liidrikoha. Järgneva kolme päeva jooksul ükski konkurent tõsist ohtu enam ei kujutanudki - Day lõpetas tulemusega -15, ameeriklane Kevin Chappell teisena tulemusega -11. Löögi kaugusele jäid kolmandat kohta jaganud ameeriklased Justin Thomas, Matt Kuchar, Colt Knost ja Ken Duke.

Day sai esikoha eest 1,89 miljonit dollarit, Chappell teise koha eest 1,134 miljonit. Viimase kümne kuu jooksul on Day võitnud esikoha juba seitsmel võistlusel.

Ülejäänud maailma esikolmiku meestest jagas kolmas number Rory McIlroy 12. kohta, edetabelis teist kohta hoidev Jordan Spieth suutis kahe päevaga mängida vaid ühe löögi alla par'i ega pääsenud kahele viimasele päevale.