Kaljuveeri esimene töövõit uues ametis: TV3-s käivitub golfirubriik

 (25)
Jalkavaataja.Liis Lemsalu,Marko Kaljuveer,Ene Ergma
Marko KaljuveerFoto: Vallo Kruuser

Kauaaegne ETV sporditoimetuse juhataja Marko Kaljuveer on oma uues ametis Eesti Golfiliidu presidendina jõudnud esimese suure töövõiduni, kui tema läbirääkimiste tulemustega hakkab TV3-s reedeti jooksma golfisaade.

"Tegelikult sünnivad mõned asjad kergemini, kui aeg on selleks küps. Järelikult golfiuudistega nii oligi – leppisime TV3 juhi Priit Leitoga asjad kokku ja nii see leping TV3 ja Eesti Golfi Liidu vahel sündiski," rääkis Kaljuveer ajakirjale Golf.

"Golfirubriik hakkab eetris olema reedeti TV3 „Seitsmestes uudistes” 2-3 minuti jooksul. Värsketele golfiuudistele lisandub ka meelelahutuslik võistlus kahe Eestis tuntud inimese vahel puttamises, kauglöögis või mõnes muus mänguelemendis."

Kaljuveer vihjas, et Eesti golfimaastikul on tulemas veel midagi enneolematut, millest ka Eurosport ülekande teeb. "Mu plaanid on veel suuremad juba järgmisel aastal, sest eesmärk on Eesti-siseselt ka golfiturismi arendada ja samas tuua aina rohkem Euroopa golfituriste Eesti golfiväljakutele. Juba olengi Tallinnas kohtunud Eurospordi esindajatega, aga sellest lähemalt siis, kui asjad selgemad!" ütles ta.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare