Turba juhtis võistlust kuni 14-aastaste poiste vanuseklassis alates esimesest päevast ja lõpetas turniiri 71 löögiga ehk tegi -1 alla par'i. Seejuures tegi Turba 16. rajal eagle'i ehk lõi palli par 4 rajal auku kahe löögiga.

Eesti täiskasvanute koondise liikme tulemused päevade kaupa olid 73, 73, 71 ja tema võit kujunes ülekaalukaks, sest teisena lõpetanud soomlane Saku Tuusa kaotas 7 löögiga. Kolmanda kohaga lõpetas rootslane Kevin Dahlberg, kes jäi eestlasest maha 8 lööki.

Carl Hellat (Niitvälja golfiklubi) mängis viimasel päeval 73 lööki ja lõpetas viienda kohaga. Kokkuvõttes kaotas ta Turbale kümne löögiga. Kevin Cristopher Jegers (Niitvälja golfiklubi) tõusis tänase päeva 75 löögiga 12. kohale. Markus Varjun jagas 31. kohta.

Kuni 16-aastaste vanuseklassis jagas eelmisel nädalavahetusel Eesti meeste rajamängu meistrivõistlustel finaalipääsuga üllatanud Timo Raukas (Niitvälja golfiklubi) 32. kohta. Eesti koondislane mängis täna 82 lööki, eelmistel päevadel lõi ta 78, 83. Mattias Varjun tõusis kokkuvõttes jagama 49. kohta.

Rahvusvahelisel võistlusel, mille patroon oli soomlaste golfistaar Mikko Ilonen, osales kokku 167 mängijat 16 riigist.