Kaidi Kivioja triatloni MK-etapil esitosinas

Kaidi Kivioja võistlusrajal
Kaidi Kivioja võistlusrajalFoto: Hendrik Osula

Triatleet Kaidi Kivioja sai Belgias Antwerpenis toimunud MK-etapi sprindidistantsil 12. koha. Hooaja edenedes üha paremasse vormi tõusnud eestlannal jäi poodiumikohast puudu 42 sekundit.

Sprindivõistluse kavas oli 750m ujumist, 20km rattasõitu ja 5km jooksu. MK-etapi võitis ameeriklanna Summer Cook ajaga 1:02.52, teine oli britt Beth Potter 1:03.11 ja kolmas itaallanna Verena Steinhauser 1:03.13.

Kivioja läbis ujumisdistantsi ajaga 9.21, sõitis ratast 36.04 ja jooksis 17.26, lõpuajaks 1:03.55, mis andis tasavägises heitluses 12. koha. Kivioja jäi võistlusega rahule, olles rõõmus, et suutis murda teda sel hooajal jälitanud needuse. Kolmel varasemal triatloni MK-etapil sai ta 15. koha, mis hakkas juba kummitama.

Järgmine võistlusstart ootab Kivioja ees koduses Tartus, kus jagatakse Euroopa meistritiitlid sprindidistantsil.