Kuldne esikoht tuli Lähtest pärit noorukile tihedas finišiheitluses šveitslase Sasha Caterinaga, kellest eestlasel õnnestus ühe sekundi võrra nobedam olla. Ujumise järel kaotas neljandana veest väljunud Räppo šveitslasele koguni 23 sekundit, ent suutis rattasõiduga jooksuetapi alguseks vahe tagasi nulli sõita.

Mõlemad mehed jooksid viimased viis kilomeetrit ajaga 0:16:43, ent teravam lõpp finišisirgel tagas võidu sedapuhku meie mehele. Räppo võiduajaks märgiti 0:56:27, Caterinal 0:56:28. Kõigil kolmel osaalal Räppoga samas tempos püsinud sakslane Wilhelm Hirsch kaotas kõvasti sekundeid vahetusalades ning pidi ajaga 0:56:41 leppima kolmanda kohaga.

Teistest eestlastest jõudsid veel esikümnesse suurepärase võistluse teinud Kevin Vabaorg ja Johannes Sikk, kes saavutasid vastavalt kuuenda ja üheksanda koha. Kuni jooksuetapini hea sõbra ja koondisekaaslase Räppoga koos liikunud Vabaoru jaoks oli tegemist karjääri parima tulemuse kordamisega. Mullu Leedus, Kupiškis, Räppo võiduga lõppenud Euroopa karikaetapil oli Vabaorg samuti kuues.

Suve teises pooles head jooksukiirust näitama hakanud Räppo hooaeg on tervikuna liikunud tõusvas joones. Kolm nädalat tagasi õnnestus tal Tiszaujvaros toimunud juunioride Euroopa karikaetapil murda ennast tugevas konkurentsis seitsmendaks ning nädal hiljem võitis Räppo koduses karikasarjas veenva ülekaaluga Elva etapi.

Naisjuunioridest olid Riias eestlastest parimad 19. finišeerinud Eleri Etverk ning 21. tulemuse kirja saanud Merili-Mai Kivimets.