Esimese seti seitsmendas geimis hüppeliigest väänanud tiitlikaitsja Clijsters oli kahel korral väljakukkumise äärel, ent suutis ikkagi mängu pöörde tuua ja võita.

Avaseti 4-6 kaotanud belglanna oli teises setis vastase servil 4-5 taga, kuid Clijsters murdis servigeimi ja võrdsustas seisu. Teine sett läks kiiresse lõppmängu, kus seisul 6-2 omas hiinlanna nelja matšpalli. Närvidega alt läinud Li ei suutnud i-le täppi panna ja Clijsters võttis 6 punkti järjest ning võitis seti 7-6.

Otsustavas kolmandas setis tasavägine heitlus jätkus, millest väljus numbritega 6-4 võitjana Cljisters. Matš kestis ligi kaks ja pool tundi. Veerandfinaalis kohtub Clijsters maailma esireketi Caroline Wozniackiga, kes 6-0, 7-5 oli üle Jelena Jankovic´ist.