Üks selline leiab aset paari päeva pärast veerandfinaalis, kus lähevad vastamisi maailma esireket Novak Djokovic ja kaheksanda paigutusega Andy Murray.

Murray sai US Openi neljandas ringis jagu üheksanda asetusega prantslasest Jo-Wilfried Tsongast kaks tundi ja 35 minutit kestnud matšis 7:5, 7:5, 6:4.

Tsongal oli kolmandas setis seisul 2:0 kasutada kolm murdepalli, kuid Murray päästis need kõik, murdis ise järgmises geimis prantslase pallingu ja hoidis enda oma. Matši lõpetas britt taas murdega.

Murray ja Djokovici omavaheliste mängude seis on serblase kasuks 12:8. Suurtel slämmidel on kohtutud viiel korral, neist neli olid finaalid ja vaid üks poolfinaal.

Djokovici ohvriks langes neljandas ringis 22. asetusega sakslane Philipp Kohlschreiber tulemusega 6:1, 7:5, 6:4.

Selgunud on ka teine veerandfinaalpaar, kust tuleb poolfinaali vastane Djokovici-Murray duelli võitjale - selles mängivad kolmanda asetusega šveitslane Stanislas Wawrinka ja 10. paigutusega jaapanlane Kei Nishikori.