Avasetis jäi Kontveit kiiresti kaotusseisu ning pidi 2:5 seisul päästma ka ühe settpalli. Raskest seisust välja tulnud eestlanna viis seti kiiresse lõppmängu, mille võitis 7:3.

Teises setis suutis Kontaveit neljandas geimis vastase pallingu murda, kuid seitsmendas geimis tegi vastane sama. Koheselt murdis aga eestlanna uuesti ja lõpetas seejärel oma servigeimi hoidmisega teise seti tulemusega 6:3.

Kontaveit realiseeris tund ja 44 minutit kestnud mängus üheksast murdepallist neli (vastane 11st 3), matši üldpunktid jäid eestlanna kasuks 94:81. Zhu patustas koguni 11 topeltveaga.

Teises ringis kohtub Kontaveit maailma kuuenda reketi, sakslanna Angelique Kerberiga. Avaringis on Kerber vaba.

Kontaveit ja Zhu olid enne tänast omavaheli kohtunud kahel korral ja mõlemas matšis oli peale jäänud eestlanna. 2015. aastal Ilkey's võitis Kontaveit 6:7 (8), 6:1, 6:0, 2016. aastal Guanzhous aga 6:1, 3:6, 6:0.