Tund ja 47 minutit kestnud matsi jooksul lõi Hsieh ühe serviässa, Kerber kaks. Endine maailma esireket Kerber tegi kaks topeltviga, Hsieh kolm.

Veerandfinaalis kohtus varem lätlanna Anastasija Sevastova ja valgevenelanna Aliaksandra Sasnovitši alistanud Hsieh neljandana asetatud tšehhitari Karolina Pliškovaga (WTA 5.) ning võitis ka selle kohtumise 6:4, 1:6, 7:5.

Ukrainlanna Elina Svitolina (WTA 6.) oli kolmandas ringis 6:1, 6:2 parem hispaanlannast Garbine Muguruzast (WTA 19.) ning kohtub veerandfinaalis teise hispaanlanna Carla Suarez Navarroga (WTA 26.).

Ülejäänud veerandfinaalides on vastamisi rumeenlanna Simona Halep ja Šveitslanna Belinda Bencic ning slovakitar Viktoria Kužmova ja tšehhitar Petra Kvitova. Kõik veerandfinaalid peavad saama täna õhtuks mängitud. Hetkel mängivad Kužmova ja Kvitova.

Delfi TV teeb homme otseülekande Dubai turniiri poolfinaalidest (algusega kell 15) ning laupäeval finaalist (kell 17).