Täna valmistas suurüllatuse Na Li, kes alistas neljanda asetusega Taani tennisisti Caroline Wozniacki 6:4, 6:3.

"Mul olid omad võimalused, eriti esimeses setis, kuid ma ei suutnud neid realiseerida. Mul oli avasetis võimalus juba 5:2 juhtima asuda, kuid ma ebaõnnestusin," teatas pettunud Wozniacki, vahendab Eurosport.

Veerandfinaalis on Na Li vastaseks Venus Williams. Lisaks talle pääses hiinlannadest veerandfinaali Zheng Jie, kes kohtub pääsu eest poolfinaali Maria Kirilenkoga. Asetamata Jie alistas kaheksandikfinaalis 31. paigutusega Alona Bondarenko 7:6, 6:4.

Ka meesüksikmängus on neljanda asetusega mängija välja langenud. Juan Martin Del Potro alistus Marin Cilicile 7:5, 4:6, 5:7, 7:5, 3:6.