Esimest setti alustas paremini Tsurenko, kes murdis kohe alustuseks Pliškova servigeimi. Seisul 2:3 murdis tšehhitar ukrainlanna servigeimi tagasi ning viigistas seisu 3:3. Tsurenko vastas sellele omapoolse servimurdega ning võitis lõpuks esimese seti 6:4.

Teine sett algas sarnaselt esimesele ehk Tsurenko alustas servimurdega. Tsurenko juhtis teises setis veel 5:3, aga siis algas Pliškova tagasitulek. Tšehhitar võitis neli geimi järjest ning viis kohtumise otsustavasse setti.

Pliškova hea hoog jätkus viimases setis, kus Tsurenko enam suurt vastupanu osutada ei suutnud. Tšehhitar läks otsustavat setti kiirelt 3:0 juhtima ning võttis lõpuks 6:2 võidu.

Pliškova servis kohtumise vältel ühe ässa Tsurenko kuue vastu. Topeltvigu tegi tšehhitar viis, ukrainlanna kaks.

ENNE FINAALI:

Tsurenko alistas üks tund ja kuus minutit kestnud poolfinaalis mulluse US Openi võitja, maailma viienda reketi Naomi Osaka, 6:2, 6:4. Ukrainlanna servis kuus ässa Osaka kaheksa vastu. Topeltvigu tegid mõlemad kaks.

Tsurenko oli Osakast parem esmakordselt. Viimati kohtusid nad omavahel US Openi veerandfinaalis, kus jaapanlanna jäi peale numbritega 6:1, 6:1.

Täna hommikul toimuvas Brisbane'i turniiri finaalis kohtub Tsurenko tšehhitari Karolina Pliškovaga (WTA 8.), kes oli teises poolfinaalis 6:3, 6:4 parem horvaadist Donna Vekicist (WTA 34.).

Kell 9.00 algavast kohtumisest teeb otseülekande Delfi TV.